O Blogu...

Interesujesz się kolarstwem, tak jak mistrzowie których oglądasz na Eurosporcie chcesz połykać kolejne kilometry i być ciągle lepszy... Tak – znam to z autopsji, najpierw rajcuje Cię sama jazda na rowerze, potem podkręcanie średnich prędkości, a kończysz ścigając się na wyścigach amatorskich mając jeden cel – wygrać.


Ten blog to wiele ciekawych informacji jak zostać tzw. Pro-Amatorem, jak pogodzić pracę i życie rodzinne z treningiem, który przyniesie duży postęp. Łatwe to nie jest, a z uwagi na bardzo ograniczony czas nie ma tu miejsca na eksperymenty.


Więc jeśli przeczytałeś już od deski do deski Szymonbike-a, o stylówie wiesz już wszystko i przyjeżdżasz na ustawkę odpicowany jak Mario Cipollini, ale niestety po kilku kilometrach widzisz jak pięknie odpadasz z grupki, to jest to miejsce dla Ciebie. Jak sama nazwa wskazuje – Trzymaj Koło, a potem niech inni się martwią czy utrzymają Twoje !!Kolarstwo to skomplikowana układanka, takie elementy jak trening, regeneracja, odżywianie czy suplementacja muszą być dokładnie ułożone, żeby wszystko zagrało tak jak chcemy...

TRAIN HARD - GO PRO !!

1 komentarz: