Road Trophy

Jeśli z wielką pasją oglądasz różne etapówki w World Tour to czas najwyższy sprawdzić się samemu na tego typu imprezie.

Wyścig etapowy to zupełnie inna bajka niż klasyczna jednodniowa rywalizacja. Niestety dla amatorów takie imprezy są rzadkością. Tym bardziej cieszy fakt, iż Wiesiek Legierski – organizator tak legendarnych wyścigów jak Pętla Beskidzka, Puchar Równicy, czy Rajcza Tour – wychodzi naprzeciw potrzebom amatorów i organizuje 3-etapowy wyścig w samym sercu Beskidów.
Już w dniach 16-18.08.2013 na własnej skórze będzie można się przekonać jak smakuje typowa szosowa etapówka. Patrząc na sukces Road Trophy z lat ubiegłych można spodziewać się dobrej organizacji, ciężkich tras i walki ze swoimi słabościami przez trzy dni.

W tym roku jak zwykle trasy będą należeć do tych najcięższych, Wiesiek przedstawił wstępny plan tras, które kształtują się następująco:

Jak widać lekko nie będzie, ale o to przecież w tym wszystkim chodzi, a po przejechaniu tak ciężkich tras sukces smakuje jeszcze lepiej.

Jeśli więc uważasz się za dobrego i ambitnego kolarza amatora, koniecznie powinieneś przyjechać na Road Trophy w połowie sierpnia. Beskidzkie trasy już na Ciebie czekają.

Ja będę ;)

Dla porządku jeszcze regulamin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz