Puchar Równicy Road Maraton 17.05.2014

W cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton znalazło się w tym roku bardzo dużo imprez. Są te bardziej i mniej znane, są te łatwiejsze i te zdecydowanie cięższe, są górskie i nizinne, wreszcie są te mniej i bardziej lubiane...

Już niedługo, bo 17 maja, odbędzie się impreza która zdecydowanie należy do tych najbardziej lubianych i najcięższych. Mowa oczywiście o Pucharze Równicy w Ustroniu.

Organizator wzorem ubiegłorocznej edycji dopiął swego i po raz kolejny zaserwuje nam ściganie na najwyższym poziomie po całkowicie zamkniętej trasie z całą masą kibiców. Czy można chcieć czegoś więcej ? To takie górskie kryterium dla amatorów.

Tylko Ty, Twój rower, przeciwnicy i pusta szosa, będąca świadkiem świetnej rywalizacji sportowej. Przepraszam, nie tylko szosa – zapomniałem jeszcze o parszywym bruku na stokach Równicy który bardzo dokładnie zweryfikuje nasze rowery.

Więc jeśli jeszcze się zastanawiasz co będziesz robił 17 maja tego roku to już wiesz...
www.gazetacodzienna.pl
Potrenuj mocno, dokręć koszyki od bidonów, dobierz odpowiednie ciśnienie w oponach, stań na starcie, wylej z siebie siódme poty i kto wie, może to właśnie Ty staniesz na urokliwym podium w samym centrum Ustronia, gdy już emocje opadną i będziemy wiedzieli kto jest zwycięzcą, a kto przegranym.

Oczywiście ja będę – inaczej być nie może !

Szczegóły jak zwykle na stronie organizatora.

2 komentarze:

  1. No i jak po Równicy ? Wygrałeś w końcu z prawdziwymi amatorskimi góralami ?

    OdpowiedzUsuń
  2. DNF, to nie byly warunki odpowiednie do scigania... Czasem lepiej odpuscic

    OdpowiedzUsuń