Srebrnogórski Maraton Rowerowy 21.06.2014

Dla kolarzy amatorów, którzy najbardziej kochają ściganie po górach, jest całkiem sporo wyścigów w naszym kalendarzu. Oczywiście idealną sytuacją jest przy okazji zobaczenie różnych pasm górskich. Najwięcej wyścigów jest w Beskidach, Karkonoszach i Tatrach. Są też jednak fajne imprezy w mniejszych górach i takim przykładem jest Srebrnogórski Maraton Rowerowy.


Jak sama nazwa wskazuje wyścig prowadzi przez bardzo interesujące podjazdy Gór Sowich, słynne przełęcze jak Jugowska, Walimska, czy Srebrnogórska po prostu trzeba przejechać. Przecież to właśnie tu co roku ścigają się zawodowcy podczas słynnego wyścigu Grodów Piastowskich.


Organizator przygotował w tym roku dwie trasy, Mini – 50km oraz Mega – 120km, obie mają swój start i metę w urokliwie położonej Srebrnej Górze.


Jeśli więc nie wiecie jeszcze co będziecie robić w sobotę 21 czerwca to zapiszcie sobie w kalendarzu uczestnictwo w Maratonie Srebrnogórskim, stańcie na starcie, przejedźcie tą malowniczą trasę i powalczcie o tytuł Mistrza Srebrnej Góry.

Szczegóły i zapisy oczywiście na stronie organizatora.

Do zobaczenia na starcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz